Czym jest Forum Eksportu? - Forum Eksportu

Czym jest Forum Eksportu?

Czym jest Forum Eksportu?

On Lipiec 10, 2018, Posted by , In Aktualność, With Możliwość komentowania Czym jest Forum Eksportu? została wyłączona

Forum Eksportu to cykl wydarzeń dla przedsiębiorców z małych i średnich firm z Małopolski, planujących lub realizujących ekspansję zagraniczną. W ramach projektu przedstawiciele sektora MŚP będą mieli okazję, by wziąć udział w szkoleniach dotyczących perspektyw związanych z działalnością eksportową na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich, giełdzie kooperacyjnej wraz z przedstawicielami firm z Izraela oraz całodniowej konferencji Forum Małopolskiego Eksportera poświęconej wybranym rynkom perspektywicznym.

Są to inicjatywy organizowane w ramach projektu „Business in Małopolska – Support and development for your company” przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Projekt realizowany jest przez East Analytics – firmę doradczą, zajmującą się wsparciem i rozwojem polskiego eksportu na rynkach zagranicznych.

Celem wydarzeń jest poszerzenie wiedzy na temat rynków perspektywicznych dla firm z Małopolski. W ramach szkoleń omówione zostaną szanse i zagrożenia związane z wejściem na rynek ZEA, a trzydniowa giełda kooperacyjna będzie okazją nawiązania kontaktów, prezentacji swojej oferty oraz rozmów biznesowych z potencjalnymi partnerami z Izraela. Forum Małopolskiego Eksportera to całodniowe wydarzenie dotyczące perspektyw związanych z rynkiem niemieckim, hiszpańskim, irańskim, emirackich, kazachskim oraz azerskim. Dołącz do ponad 100 firm, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu oraz ekspertów podczas wrześniowej konferencji w Krakowie.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny i możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu się na platformie forumeksportu.pl. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz wpisy o poszczególnych wydarzeniach:

Comments are closed.